Aktualności

Listopad 2011

BM Invest Group rozpoczęła prace na osiedlu mieszkaniowych Oligo Park w Pruszkowie. Generalnym wykonawcą osiedla jest firma Strabag.


Listopad 2011

Mostostal S.A. zlecił naszej firmie wykonanie prac glazurniczych na rozbudowywanym Hotelu Warszawianka w podwarszawskiej Jachrance. Prace dotyczą zarówno części wspólnych jak i wszystkich pomieszczeń technicznych służących obsłudze hotelu.


Październik 2011 - rozpoczęliśmy prace na Senatorze!

Firma Ghelamco Poland powierzyła nam zadanie wykonania prac glazurniczych na inwestycji Senator w Warszawie. Prace zostały już rozpoczęte. To już trzecia inwestycja realizowana z firmą Ghelamco. Zaufanie, jakim Ghelamco Poland obdarzyła naszą firmę powierzając kolejną inwestycję traktujemy jako najcenniejszy kapitał naszej firmy.


Październik 2011 - BM Invest Group odkupiła udziały w Aquainvest

W ostatnich dniach BM Invest Group odkupiło od Tritan Group S.A. 50% udziałów w Spółce Aquainvest i tym samym stała się jej wyłącznym właścicielem.


Wrzesień 2011 - BM Invest Group poszerza obszar działalności.

BM Invest Group zostało właścicielem 51% udziałów w spółce BM Invest Logistic. Spółka we współpracy z firmą Sterlog wprowadza na rynek unikatowy system QRS – innowacyjny system dokonywania natychmiastowej ekspertyzy powierzchni magazynowej.


Sierpień 2011 - BM Invest Group na Malcie!

BM Invest Group dostarczy płytki oraz wykona wszystkie prace na budynku F w kompleksie biurowym Malta Office Park w Poznaniu. Developer, firma Echo Investment kolejny raz powierzyła prace glazurnicze firmie BM Invest, co przyjmujemy z radością.


Lipiec 2011 - BM Invest Group realizuje Interferie w Świnoujściu.

BM Invest Group podpisało z Eiffage Budownictwo Mitex umowę na wykonanie praz glazurniczych w nowobudowanym hotelu Interferie w Świnoujściu. Prace zostaną zakończone we wrześniu 2011 i obejmą wykonanie wszelkich izolacji oraz prac płytkarskich na terenie hotelu. Właścicielem Hotelu jest KGHM.


Czerwiec 2011 - BM Invest Group zostało 50 % udziałowcem firmy Aquainvest.

Spółka Aquainvest została partnerem firm Villeroy & Boch oraz Enviro Chemii i jako ich wyłączny przedstawiciel w Polsce będzie zajmowała się wdrażaniem systemu Komplett - nowatorskiego rozwiązania służącego odzyskiwaniu wodu w obiegu zamkniętym. Więcej szczegółów wkrótce.


Czerwiec 2011 - BM Invest Group

BM Invest Group zostało wybrane jako wykonawca robót glazurniczych na projekcie Point House przy warszawskich Wyścigach Konnych. Prace rozpoczną się już w lipcu i potrwają do października. To już trzecia po CH Plaza w Suwałkach i Tivoli Park w Warszawie inwestycja realizowana dla firmy UNIBEP, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni.


Maj 2011 – Wnętrza Qbik także w płytkach Villeroy & Boch.

Decyzją kierujących pracami na inwestycji Qbik, wnętrza loftów zostaną wykonane przez BM Invest Group, a układaną płytką będzie także produkt niemieckiego potentata – firmy V&B. W naszym wspólnym imieniu chcieliśmy podziękować za zaufanie firmie Ghelamco.


Maj 2011 - BM Invest Group ułoży płytki na Centrum Handlowym Plaza w Toruniu.

Ostatni protokół z negocjacji został podpisany na koniec kwietnia – rozpoczęcie prac już w lipcu 2011. Przedmiotem prac jest ułożenie 13.500 m2 płytek na terenie nowo budowanego CH.


Kwiecień 2011 - BM Invest Group wykona prace na Mokotov Nova.

Podpisana została właśnie umowa pomiędzy Ghelamco Poland a BM Invest Group, na mocy, której BMIG wykona prace glazurnicze na terenie najnowszej inwestycji biurowej warszawskiego developera w okolicach Galerii Mokotów.


Marzec 2011 - BM Invest Group dostarczy i ułoży płytki V&B na Qbik.

Dostawa płytek produkowanych przez niemiecką fabrykę Villeroy & Boch wraz z ich ułożeniem na balkonach i tarasach to przedmiot podpisanego właśnie kontraktu z firmą Ghelamco. Projekt ten jest najciekawszą inwestycją mieszkaniową realizowana obecnie w Warszawie, co jest powodem ogromnej radości BMIG.


Luty 2011 - BM Invest Group na PGE Arena Gdańsk.

Najnowszy projekt realizowany przez BM Invest Group to Stadion PGE Arena w Gdańsku, który będzie jednym z czterech stadionów goszczących finalistów Euro 2012. Jest to niezwykle ważne wydarzenia w historii BMIG zarówno ze względu na prestiż obiektu jak i zamiłowania do piłki nożnej pracowników spółki.

Agencja reklamy Kielce: Studio K2