BM Invest
BM Invest ma za zadanie prowadzenie inwestycji, głównie skupione w wykonywaniu wielkopowierzchniowych posadzek oraz szeroko pojętym wykańczeniu wnętrz.
BM Invest Trade

BM Invest Trade jest nowo powstałą w strukturze firmy organizacją, zajmującą się sprzedażą lub pośrednictwem w sprzedaży materiałów pomocniczych w procesie układania okładzin ceramicznych z największym naciskiem na chemię budowlaną a w przyszłości także materiały wykończeniowe.

Zadaniem BM Invest Trade jest dotarcie do grup decyzyjnych w procesie inwestycyjnym - Architekci, Generalni Wykonawcy, Inwestorzy - dzięki którym można zastosować produkty z grupy produktów będących w ofercie BMI Trade.

BM Invest Art
BM Invest ART podejmuje działania, których celem jest adaptacja dzieł plastycznych do przestrzeni architektonicznej, nadając jej bardziej przyjazny charakter.
Aquainvest

Aquainvest oferuje kompleksowe systemy służące istotnemu ograniczeniu zużycia wody i optymalizację jej wykorzystania. Naszą misję realizujemy poprzez dostarczanie podmiotom produkcyjnym i usługowym najwyższej jakości indywidualnych rozwiązań i systemów zamkniętego obiegu wody.

Agencja reklamy Kielce: Studio K2